Цікаве

4 поради, які допоможуть створити гарний об’єм біля коренів волосся

Багато дівчат мріють створити об’єм біля коренів, який буде стійко триматися на голові протягом дня, а краще двох. Ми зібрали кілька робочих порад, які допоможуть вам домогтися бажаного потрійного об’єму на волоссі без особливих зусиль.

Відмовтеся від живильних засобів

Живильні шампуні, бальзами і маски відмінно зволожують та живлять волосся, а також обтяжують його. Саме тому воно стає менш об’ємним. Найкраще комбінувати такі засоби зі звичайними продуктами для волосся або тими, що призначені саме для об’єму.

Використовуйте текстуруючий спрей

Щоб створити об’єм біля коренів, який протримається цілий день, обов’язково використовуйте додаткові стайлінгові засоби: текстуруючий і сольовий спреї, сухий шампунь, пудру-текстуризатор і спрей для фіксації волосся. Найкраще їх наносити відразу після того, як ви помиєте голову, на вологе волосся: прочешіть локони, а потім розпороште засіб по усій голові, ближче до коренів: чим ближче, тим більший об’єм.

Сушіть волосся, нахиливши голову вниз

Деякі технологи з догляду за волоссям вважають, що такий спосіб сушіння пошкоджує структуру пасом, проте стилісти часто користуються таким трюком на зйомках, коли потрібно швидко створити об’єм біля коренів на голові моделі. Ця техніка правда ефективно працює: нахиліть голову вниз і сушіть волосся феном за допомогою дифузора або великого гребінця.

Використовуйте ролери-бігуді

Достатньо лише кількох штук ролерів-бігуді великого діаметру (60 мм), щоб створити максимальний об’єм біля коренів. Для зручності подумки поділіть голову на кілька зон: скроневу, тім’яну і потиличну. Цей крок значно спростить процес накручування: розділіть волосся на пасма і накручуйте кожне від кінчиків до самих коренів. Залиште бігуді на голові на 20 хвилин, а після того, як знімете, зафіксуйте укладання фіксуючим спреєм.

Back to top button