Цікаве

4 книги, які допоможуть створити корисні звички і змінити життя

Людина завжди прагне до вивчення світу, пізнання себе і розкриття своїх прихованих резервів. Кожен намагається стати краще, аби повноцінно розкрити свій потенціал і привнести поліпшення у своє життя. Однак, не завжди дії призводять до бажаного результату, а доведена до автоматизму звична поведінка і зовсім руйнує ряд цілей.

Як казав американський філософ і психолог Вільям Джеймс, люди представляють сукупність звичок. Мінімум половина наших щоденних дій і рутини не що інше, як звички, які створюють величезний вплив на наше здоров’я, продуктивність і досягнення.

Часом для створення нових, корисних звичок необхідна не мотивація, а розуміння й усвідомлення механізмів впливу на власні дії та результати.

1News розповідає про чотири книги, в яких автори діляться корисною інформацією про причини, що заважають розвитку, а також дають свої цінні рекомендації, як працювати з власними звичками.

“Тригери. Формуй звички – загартовуй характер”, Маршалл Голдсміт

 

“Тригери. Формуй звички – загартовуй характер “

Автор книги відомий американський фахівець по роботі з мотиваціями в бізнесі. Він один із популярних консультантів топменеджерів США і в усьому світі. Автор розглядає тригери, як стимули, які відіграють основну роль у поведінці людини. Вони оточують нас постійно. Прочитавши книгу, ви дізнаєтеся, як знайти приховані резерви в самому собі і як досягти успіху в професійній діяльності, розвинути свій бізнес. Усі поради автора засновані на багаторічній практиці та консультації багатьох успішних бізнесменів і топменеджерів нашого століття.

“Супермен за звичкою”, Тайнан

 

"Супермен за звичкою. Як впроваджувати і закріплювати корисні звички"

“Супермен за звичкою. Як впроваджувати і закріплювати корисні звички”

“Звичка – формує характер”. Автор книги відомий блогер і автор декількох книг по самовдосконаленню. Він на своєму особистому досвіді вивчив те, про що пише. Правильно сформована корисна звичка допоможе людині вивільнити величезний енергетичний ресурс для досягнення поставлених цілей і привести до успіху в житті. Дії, які вимагали підключення додаткових резервів організму, після звернення їх в звичку, більше не зажадають таких витрат і ресурсів. Це означає, що час на зусилля не буде витрачено і його можна направити в більш перспективний напрямок.

“Китайське дослідження. Результати наймасштабнішого дослідження зв’язку харчування і здоров’я “, Колін Кемпбелл

 

"Китайське дослідження. Класична книга про зв’язок здоров’я та їжі"

“Китайське дослідження. Класична книга про зв’язок здоров’я та їжі”

Провідний світовий фахівець з правильного харчування завдяки багаторічним дослідженням про те, як харчування впливає на життя людини, ділиться з читачами своїми напрацюваннями, дає багато корисних порад. У книзі автор наводить результати наймасштабнішого дослідження в галузі біохімії, яке проводилося протягом 20 років, ділиться інноваційними відкриттями. Вчені прийшли до висновку, що більша частина хвороб виникає через неправильного харчування, і результати, описані в цій книзі, вас здивують.

“Біологія бажання. Залежність – не хвороба”, Марк Льюїс

 

“Біологія бажання. Залежність – не хвороба “

Автор книги – нейробіолог, який ділиться своїми напрацюваннями у сфері дослідження емоційного розвитку мозку. Також в книзі розглядаються аспекти причини залежностей і що ж насправді можна вважати залежністю. Адже механізми у наркотичної, алкогольної залежностей ідентичні з такими, як соціальні мережі, комп’ютерні або азартні ігри, булімія, шопоголізм, надмірне заняття спортом з метою, наприклад, довести фігуру до ідеалу… Книга дає шанс кожному читачеві, хто встав на шлях боротьби з залежністю або допомагає іншим від неї позбутися, впоратися з ситуацією і перемогти залежність.

Джерело: Сьогодні

Back to top button