Цікаве

30 міст України та 5 країн світу в унісон заколядують «Нова радість стала»

Кожен охочий може стати організатором всеукраїнської акції у своєму місті

У Харкові 12 січня відбудеться акція, в якій найвідоміша українська колядка «Нова радість стала» прозвучить у понад 1000 голосів. Подія відбудеться у межах Вертеп-фесту на площі Свободи у центрі міста. Про це повідомляє 1NEWS.

 

Колядка лунатиме під час харківського Вертеп-фесту вже втретє. У 2017 році в акції взяли участь три міста, у 2018-му приєдналися ще два, а цього року акція охопить 30 міст і сіл України та 5 інших країн – Великобританії, Австрії, Нідерландів, Польщі та Німеччини.

До події долучаться творчі колективи, громадські організації та державні установи з усієї України: від Львова, Івано-Франківська та Хмельницького до Полтави і Сум, а також Донецької та Луганської областей. Цього року в акції візьме участь і молодь з Німеччини та Польщі. У польському місті Прошовіце за згодою місцевого муніципалітету співатимуть колядку на великому міському фестивалі.

Кожен охочий може стати організатором всеукраїнської акції у своєму місті. Також можна приєднатися до виконання колядки, прийшовши до обраної локації в одному з міст-учасників.

Організатори пропонують не тільки заспівати «Нова радість стала», але й зробити під час співу відеоселфі та розмістити його на своїй сторінці у соціальних мережах, на сторінці Вертеп-Фест у Харкові у Facebook чи Instagram з хештегами #НоваРадість і #ВертепФест2019.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close