Цікаве

28 січня: яке сьогодні свято та що не можна робити

28 січня в Україні і в усьому світі відзначають кілька свят. Так, святкують Міжнародний день захисту персональних даних і Павлів день.

1News пропонує своїм читачам дізнатися, що означає цей день для історії, а також якою, за народними прикметами, буде погода.

Павлів день

День отримав свою назву на честь церковного свята – дня пам’яті преподобного Павла Фівейського. Його також називають Павлом Єгипетським або Павлом відлюдником.

Павло Фивейський був першим християнським монахом і прожив у самоті 91 рік; харчувався фініками і хлібом, які приносив йому ворон, а від холоду ховався пальмовим листям.

У народі цей день отримав іще одну назву – День чаклунів. Люди вірили, що в цей день чаклуни і чаклунки можуть передавати учням своє мистецтво. У Павлів день радили остерігатися пристріту. Люди в Павлів день частіше і молилися, і стукали по дереву, і плювали через плече.

Міжнародний день захисту персональних даних

Щорічно 28 січня, починаючи з 2007 року, відзначається Міжнародний день захисту персональних даних (Data Protection Day). Це свято було засновано для того, щоб користувачі мережі не забували про дотримання правил поведінки в інтернеті, які допомагають убезпечити їх віртуальне і реальне життя

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close