Цікаве

10 цікавих фактів про жіноче тіло

Жінка – загадка абсолютно у всьому. Навіть її організм сповнений таємничих особливостей. 1News розповідає про кілька фактів, які це підтверджують.

Підлітковий вік в квадраті

Другий період жіночого підліткового віку називається перименопауза. Він настає в 40 років і характеризується нерегулярним циклом, виділенням поту ночами і іншими не дуже приємними речами, викликаними зміною рівня гормонів.

Жінки — живий детектор брехні

З моменту народження жінки мають здатність «зчитувати» обличчя людей, і чудово розуміти їх емоції і почуття. А ще жінки володіють чудовою пам’яттю на особи.

Власниці високого рівня чутливості

Жіноча шкіра на 25 % тонше чоловічий, що робить її більш чутливою до дотиків. Надчутлива шкіра жінок більше схильна до появи зморшок, оскільки з віком вона втрачає колаген.

Стійкість – жіночий коник!

Жінки можуть виконувати вправи на витривалість на 75 % довше, ніж чоловіки. Так як естроген у жінок робить їх м’язи більш стійкими до втоми.

Жінки легше долають біль

За своє життя жінки частіше за чоловіків відчувають біль. Деякі дослідження показують, що жінки і чоловіки по-різному згадують своє минуле біль. У той час як чоловіки більше схильні до стресу, коли думають про біль, яку відчували раніше, жінки схильні забувати про неї швидше. А больовий поріг у жінок в 9 разів вище, ніж у чоловіків.

Антисимметричность: одна груди завжди більше іншої

Ні одна жінка не володіє абсолютно симетричною груддю. Різниця в розмірі при цьому абсолютно непомітна.

Жінки гірше чоловіків орієнтуються в просторі

Паралельна парковка вдається у 82% чоловіків, у 71% — з першої спроби. У жінок результат плачевний. Тільки 22% можуть це зробити, 2/3 з них зроблять це не з першої спроби.

Жіноча прихильність до чоловіка сильніше, ніж чоловіча до жінки

Тому жінки більше прагнуть створити сім’ю. Це пов’язано з тим, що у них краще розвинені ті частини мозку (вентральная шкаралупа, бліде ядро і фронтальна частина мозку), в яких концентрується довга прихильність.

Інтуїція – жіночий дар

Підвищені рівні гормонів прогестерону, кортизолу та естрадіолу, особливо під час овуляції, посилюють у жінок відчуття занепокоєння і відчуття небезпеки.

Плачуть частіше

Жінки плачуть в середньому від 30 до 64 разів у рік, а чоловіки – всього 6-17 разів.

Джерело: Clutch

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close