Світ

З’явилися деякі подробиці вбивства українського баскетболіста в Німеччині

З явилися деякі подробиці вбивства українського баскетболіста в Німеччині

Фото: Соцмережі

Загиблий баскетболіст Володимир Єрмаков

Є двоє підозрюваних, 14 і 15 років, з міст Гельзенкірхен і Герне. Спочатку їх заарештували, але пізніше 14-річного німця з грецьким корінням звільнили з-під варти, оскільки підозра проти нього не була підтверджена.

У справі про вбивство українського баскетболіста Володимира Єрмакова фігурують двоє підозрюваних, але одного з них вже звільнили з-під варти. Про це сьогодні, 12 лютого, повідомляє t-online.

“Є двоє підозрюваних, 14 і 15 років, з міст Гельзенкірхен і Герне. Спочатку їх заарештували, але пізніше 14-річного німця з грецьким корінням звільнили з-під варти, оскільки підозра проти нього не була підтверджена”, – пише видання.

А 15-річного німця з турецьким корінням взяли під варту за підозрою в ненавмисному вбивстві. Підлітка називають злочинцем”зі стажем”.

Повідомляється про ще двох постраждалих внаслідок інциденту: 14-річного сирійця з Гельзенкірхена і 13-річну німкеню з ліванським корінням з Оберхаузена. Ці двоє підлітків дісталисерйозні поранення.

Як заявив речник поліції,передумови того, що сталося, досі незрозумілі, про мотиви нічого не відомо, але поліція не вважає, що це був політично мотивований напад.

Нагадаємо, у Німеччині на вулиці зарізали українського баскетболіста 17-річного Володимира Єрмакова, а його друг Артем Козаченко перебуває в реанімації.

Вбивство баскетболіста у ФРН: МЗС взяло на контроль розслідування

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button