Світ

Знайдено вертоліт президента Ірану – ЗМІ

Знайдено вертоліт президента Ірану - ЗМІ

Фото: Скриншот

Рятувальники знайшли вертоліт президента Ірану

На світанку 20 травня рятувальники побачили гелікоптер з відстані близько 2 кілометрів. За даними ЗМІ, на місці аварії “жодних ознак життя” не виявили.

Рятувальники 20 травня знайшли гелікоптер, який напередодні розбився в гірській північно-західній частині Ірану. На його борту перебували президент Ірану Ебрагім Раїсі, міністр закордонних справ країни та інші офіційні особи. Про це повідомляють IRNA, а також Tasnim.

Як пише АР із посиланням на голову Іранського товариства Червоного Півмісяця Піра Хоссейна Коліванда, на світанку в понеділок рятувальники побачили гелікоптер з відстані близько 2 кілометрів. На той час з моменту зникнення гелікоптера минуло 12 годин.

За даними ЗМІ, на місці аварії “жодних ознак життя” не виявили.

Раніше повідомлялося, що турецький безпілотник виявив місце падіння зниклого гелікоптера президента Ірану в горах поблизу кордонів Ірану з Азербайджаном і Туреччиною.

За даними IRNA, пошуково-рятувальні команди знаходилися на шляху до можливого місця аварії. Втім, ця новина не була підтверджена офіційними джерелами.

Турецький БПЛА великої дальності Akinji також виявив місце теплового випромінювання, яка могло бути місцем падіння вертольота.

Командир Корпусу вартових ісламської революції Ірану підтвердив виявлення безпілотником джерела тепла, яке, ймовірно, було уламками вертольота.

Як пише Mehr, разом з президентом Ірану в авіакатастрофі загинув і глава МЗС Хосейн Амір Абдоллахіан, який супроводжував Раїсі в поїздці.

Окрім них у вертольоті перебували губернатор провінції Східний Азербайджан Ірану Малек Рахматі, представник Лідера Ісламської революції в провінції Східний Азарбайджан аятола Мохаммад Алі Але-Хашем та декілька інших не названих осіб. Всі вони загинули.

Нагадаємо, в неділю, 19 травня, гелікоптер з президентом Ірану Ебрагімом Раїсі зазнав “жорсткої посадки”.

Як повідомлялося, президент Ірану Ібрагім Раїсі загинув. 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsAppПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button