Світ

ЗМІ назвали дату візиту Борреля до Китаю

ЗМІ назвали дату візиту Борреля до Китаю

Глава європейської дипломатії Жозеп Боррель

Сторони обговорять двосторонні відносини, зокрема торгівельний дисбаланс, а також питання зовнішньої політики.

Високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики й політики безпеки Жозеп Боррель наступного тижня нарешті вирушить до Китаю, де планує зустрітися з китайським міністром закордонних справ Ван Ї. Про це повідомила агенція Europa Press з посиланням на європейські джерела.

Зазначається, що візит Борреля відбудеться з 12 по 14 жовтня. У Китаї він співголовуватиме на засіданні стратегічного діалогу ЄС-Китай, який покликаний обговорити двосторонні відносини й питання зовнішньої політики.

Також сторони обговорять торгівельний дисбаланс між ЄС та Китаєм, який погіршився з 2016 року майже втричі і який у Брюсселі вважають головною проблемою двосторонніх відносин.

Як відомо, для Борреля це буде перший візит до Китаю після вступу на посаду голови дипломатії Євросоюзу. Очікується, що він “прокладе шлях” для проведення саміту ЄС-Китай до кінця цього року.

Як повідомлялося, у квітні поїздку Борреля до Китаю відклали через його позитивний тест на коронавірус, а липневий візит несподівано скасували без пояснення причин.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button