Світ

Заява Ердогана проти членства Швеції та Фінляндії в НАТО: реакція країн

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Заява Ердогана проти членства Швеції та Фінляндії в НАТО: реакція країн

Ердоган виступив проти вступу Швеції та Фінляндії в НАТО

Негативне ставлення Ердогана до членства Швеції та Фінляндії в НАТО стало несподіванкою для цих країн.


 

У Швеції та Фінляндії відреагували на заяви президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана щодо вступу Швеції та Фінляндії в НАТО. Про це повідомляє SVT.


 


Зазначається, що негативне ставлення Ердогана до членства Швеції та Фінляндії в НАТО стало несподіванкою для міністра закордонних справ Швеції Анн Лінде.


 


“Я зустрілася зі своїм турецьким колегою напередодні, і ми також обговорювали можливу заявку Швеції на членство в НАТО кілька тижнів тому на двосторонній зустрічі”, – наголосила вона.


 


“У нас хороші і конструктивні стосунки, і вони нам нічого подібного не сказали. Ані посли НАТО, ні від жодної з 30 країн не було представлено нічого подібного. Я маю надію, що ми зможемо обговорити все, і якщо вирішимо подати заявку на членство в НАТО, отримаємо позитивні повідомлення від усіх країн”, – наголосила Лінде.


 


Як зазначив глава МЗС Фінляндії Пекка Гаавісто, його турецький колега також раніше висловлювався позитивно щодо членства двох скандинавських країн у НАТО.


 


“У цьому процесі потрібно, щоб нам не урвався терпець… Такі дії неминуче пов’язані з політикою. Але завжди більшість проблем можна вирішити”, – сказав Гаавісто.


 

Нагадаємо, президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган висловився проти наміру Швеції та Фінляндії вступити в НАТО. Він вважає скандинавські країни “гостьовими будинками для терористичних організацій”.


 


 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button