Світ

Загроза нового вторгнення РФ – Амстердам радить нідерландцям виїхати з України – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Нідерланди
Фото з відкритих джерел

Центр допомоги нідерландцям працюватиме у Львові

Посольство Нідерландів в Україні рекомендувало своїм громадянам якнайшвидше покинути нашу державу. Про це повідомляє BNR.

Посла Нідерландів у Києві Йоганнес де Мол зустрівся з нідерландською громадою в Україні й заявив, що інструкції виходять безпосередньо з Гааги. Йдеться не про евакуацію, а про добровільний вибір покинути країну на підставі дуже вагомих рекомендацій.

“Центр екстреної допомоги під нідерландським прапором створюється у Львові, найбільшому місті західної України, неподалік польського кордону. Нідерландці можуть приїхати туди за екстреними документами або інформацією”, – висловився дипломат.

При цьому він додав, що ситуація в Україні непередбачувана, а посольству в Києві буде складно надавати адекватну допомогу нідерландцям. “Якщо ви вирішите залишитись, це ваша особиста відповідальність. І майте на увазі, що нам важко допомогти вам належним чином, якщо у вас виникнуть проблеми. Я хотів би повідомити всіх: не ризикуйте без необхідності і будьте своєчасні у прийнятті рішення”, – сказав де Мол.

1News за темою: Південна Корея заборонила своїм громадянам відвідувати Україну

Нагадаємо, раніше президент США Джо Байден порадив американцям, які залишаються в Україні, виїхати з нашої держави. Він сказав, що “все може швидко вийти з-під контролю”.


ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS
Джерело

Back to top button