Світ

За вікенд у Франції вакцинували 585 тисяч людей

Через понад два місяці після початку кампанії вакцинації у Франції вперше пройшла “мобілізація на вихідних”, коли за суботу та неділю вакцинували 585 000 осіб – це величезне зростання в порівнянні з попередніми вихідними, повідомляє 1NEWS з посиланням на ЄП.

Після того, як прем’єр-міністр Жан Кастекс оголосив про активізацію зусиль по вакцинації, центри по всій Франції відкрилися в суботу і неділю, і сотні тисяч людей могли отримати щеплення.

У суботу по всій країні було зроблено близько 220 000 ін’єкцій, в порівнянні з 80 000 – 85 000 у звичайну суботу, а у вихідні в цілому було зроблено 585 000 ін’єкцій, більшість з яких – перші дози вакцини.

Прем’єр-міністр, міністр охорони здоров’я і міністр внутрішніх справ на вихідних відвідали центри вакцинації, оскільки уряд наполягає на тому, щоб більше людей пройшли вакцинацію.

Уряд Франції планує вжити заходів, щоб досягти показників вакцинації, як у Великобританії і Ізраїлі.

Зусилля із вакцинації активізувалися через сплеск інфекцій, який призвів до закриття на вихідні понад двох мільйонів людей на додаток до загальнонаціонального комендантського часу з 18:00.

На даний момент Франція ввела близько 5,5 мільйона доз трьох дозволених до застосування вакцин – Pfizer BioNtech, Moderna і AstraZeneca – причому 1,9 мільйона осіб отримали обидві дози.

 

 

Останні новини

Back to top button