Світ

За відмову видаляти інформацію з сайтів у РФ введуть кримінальну відповідальність

Держдума Росії може ухвалити закон про кримінальну відповідальність аж до тюремного ув’язнення за відмову видаляти з сайтів інформацію, яку суд визнав незаконною, інформує 1NEWS з посиланням на «Известия».

У Росії комітет Держдуми з державного будівництва і законодавства має намір підтримати поправки про покарання аж до тюремного ув’язнення за відмову спростувати або видалити з інтернет-ресурсу незаконну інформацію. Під нею маються на увазі дані, які суд визнає екстремістськими, шкідливими для дітей або такими, що порочать честь.

Депутати пропонують саджати до в’язниці на термін до одного року тих, кого до цього вже двічі за рік штрафували за відмову від видалення інформації.

За чинним російським законодавством, за подібне порушення загрожує штраф до 2,5 тис. руб. для фізичних осіб і до 70 тис. руб. для юридичних осіб.

У квітні Державна дума Росії прийняла закон, який дозволяє судовим приставам блокувати доступ до інтернет-ресурсів за відмову видаляти інформацію.

Нагадаємо, Держдума РФ ухвалила в першому читанні законопроект про заходи Росії відповідь на санкції США та інших країн, що підтримали санкції.

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close