Світ

За попередніми даними ЦВК Білорусі Лукашенко отримав понад 80% голосів

За попередніми підрахунками на президентських виборах у Білорусі чинний президент Олександр Лукашенко набрав 80,23% голосів, а “проти всіх” проголосувало 6% виборців, інформує 1NEWS.

“ЦВК оприлюднила попередні підсумки виборів: Олександр Лукашенко – 80,23% Світлана Тіхановська – 9,9% Анна Канопацька – 1,68%, Андрій Дмитрієв – 1,04%, Сергій Черечень – 1,13%, проти всіх – 6,02%”, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що кандидат в президенти Білорусі Світлана Тихановська заявила, що вважає себе переможцем на виборах і не визнає їх попередні результати.

“Звичайно, ми не визнаємо (результати виборів – ред.). Отримані нами цифри не збігаються з тими, які були озвучені”, – зазначила вона.

В свою чергу Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що до мітингів невдоволених попередніми результатами виборів, на яких він переміг, причетні люди з Чехії, Польщі, України та інших країн.

“Нам намагаються цю заварушку підкинути. Я попереджав: майдану не буде, як би комусь цього не хотілося. Тому треба втихомиритись, заспокоїтися. А батькам втретє кажу подивитися, де їх чадо, щоб не було потім боляче. Поранено десь близько 25 хлопців з ОМОНу. Є переломи рук, ніг. Спеціально, цілеспрямовано били по цим хлопцям. Вони відповіли. Чого тепер ридати і плакати? Тому відповідь буде адекватною…”, – зазначив Лукашенко.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close