Світ

З оновленням Fall Creators Update для Windows 10 можна редагувати реальність

Оновлення для Windows 10 Fall Creators Update починає поширюватися серед клієнтів Windows 10 по всьому світу, тому всі нові функції, доступні в оновленні, описані в блозі Windows, інформує 1NEWS з посиланням на УНН.

«Завдяки оновленню Windows 10 Fall Creators Update ми представляємо вам деякі цікаві, нові способи творчості — від змішаної реальності і 3D в побуті, до більш швидкого доступу для ігор, перетворенню фотографій і відео в реальні спогади і багато іншого.

Ви можете отримати оновлення Fall Creators декількома способами. Якщо у вас вже є комп’ютер з Windows 10 і у вас є автоматичні оновлення, оновлення буде доставлено вам, коли воно буде готове. Також ви можете здійснити оновлення вручну,» — повідомили в компанії.

Ось що нового в Windows 10 Fall Creators Update: по-перше додали редактор Mixed Reality, який дозволяє додавати віртуальні 3D-об’єкти на реальні знімки та відеоролики.

За допомогою Mixed Reality Viewer ви можете бачити 3D-об’єкти, або своє власне творіння в Paint 3D — змішану реальність навколишнього середовища і віртуальних об’єктів комп’ютера. Для створення малюнка в Paint 3D потрібно вибрати «Змішану реальність», щоб переглянути своє творіння в реальності.

 

Теги

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close