Світ

З Азовсталі вийшли близько 1700 українських солдатів – розвідка Британії

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

З Азовсталі вийшли близько 1700 українських солдатів - розвідка Британії

Вивіз українських військових із Азовсталі

Щойно РФ захопить Маріуполь, вона перекине сили для посилення на Донбасі. При цьому навряд чи вдасться добре підготувати війська.


З маріупольського металургійного заводу Азовсталь вийшли до 1700 українських солдатів, скільки залишилося – невідомо. Про це йдеться у звіті Міноборони Великої Британії, опублікованому 20 травня.


У британській розвідці вважають, що коли Росія захопить Маріуполь, вона перекине свої сили для посилення операцій на Донбасі.


“Стійкий український опір у Маріуполі з початку війни означає, що російські сили в цьому районі мають бути переоснащені та модернізовані, перш ніж їх можна буде ефективно передислокувати. Це може бути тривалим процесом, якщо робити це ретельно”, – зазначили у військовому відомстві.


У цьому російське командування перебуває під тиском необхідності наочного досягнення оперативних цілей.


“Це означає, що Росія, ймовірно, швидко перерозподілить свої сили без належної підготовки, що загрожує подальшим виснаженням сил”, – підсумували в Міноборони.


Фото: twitter.com/DefenceHQ


Нагадаємо, 16 травня понад 260 українських військових, у тому числі тяжкопоранених, вивезли з території Азовсталі на непідконтрольну Україні територію для того, щоб надалі обміняти їх.


У ніч на 17 травня в Генштабі повідомили, що гарнізон Маріуполь виконав поставлене бойове завдання, та командирам підрозділів, що перебувають на заводі, надано наказ зберегти життя особового складу.


За даними Міноборони РФ, за три дні з території металургійного комбінату вийшли 1730 українських військових.Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/UA_1NEWS


 ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button