Світ

Юриста обрали новим президентом Тунісу

Кайс Саїд є колишнім професором з консервативними соціальними поглядами, він пообіцяв населенню повернути цінності революції 2011 року, яка призвела до демократизації країни

Незалежний кандидат, юрист Кайс Саїд упевнено перемагає у другому турі президентських виборів у Тунісі.

Про це повідомляє 1NEWS.

Так, за попередніми даними, Саїд набирає понад 72%, а його опонент — медіамагнат і лідер партії «Серце Тунісу» Набіль аль-Каруї — менш ніж 28%.

Перед виборами аль-Каруї випустили з в’язниці, де його утримували за звинуваченням у корупції та фінансових махінаціях. Він заявив, що розгляне можливість оскарження результатів виборів після офіційного оголошення результатів. Політик вважає, що у президентських перегонах не було чесної конкуренції, бо його випустили з в’язниці лише після першого туру.

Лідер перегонів Кайс Саїд є колишнім професором з консервативними соціальними поглядами, він пообіцяв населенню повернути цінності революції 2011 року, яка призвела до демократизації країни.

Нагадаємо: дострокові президентські вибори в Тунісі призначили у зв’язку зі смертю попереднього глави держави. 92-річний президент ТунісуБеджі Каїд Ес-Себсі помер 25 липня.

Джерело: Укрінформ

Back to top button