Світ

Євросоюз розширив санкції проти Росії та Сирії

Під санкції потрапили бізнесмени та громадські організації в Сирії та офіцери розвідки в Росії

Рада ЄС додала до санкційного списку 11 бізнесменів і 5 організацій, які підпадають під дію обмежувальних заходів проти сирійського режиму та його прихильників. Ці бізнесмени та компанії беруть участь у побудові елітної нерухомості та інших проектах, що підтримуються режимом, і таким чином підтримують та/або використовуються сирійським режимом. Про це повідомляє 1NEWS.

Список санкцій щодо Сирії тепер включає 270 осіб і 72 компанії, на які поширюється заборона в’їзду та заморожування активів.

Крім того, міністри закордонних справ країн ЄС 21 січня ухвалили рішення про запровадження санкцій проти керівника ГРУ РФ та його заступника, а також проти двох офіцерів розвідки.

Чотирьох росіян вважають “відповідальними за володіння, транспортування та використання в Солсбері (Велика Британія) токсичних нервових агентів 4 березня 2018 року.

Головне управління Генштабу РФ, так зараз називається Головне розвідувальне управління, нині очолює Ігор Костюков (прізвищ в повідомленні Ради ЄС не наводять).

Санкції будуть першими запровадженими в рамках нового режиму обмежувальних заходів ЄС проти використання та розповсюдження хімічної зброї, створеного 15 жовтня 2018 року. Вони також стосуються двох розвідників Александра Мішкіна і Анатолія Чепіги, обвинувачених Британією в отруєнні колишнього офіцера ГРУ, подвійного агента Сергєя Скрипаля та його дочки Юлії в Солсбері.

Джерело: Європейська правда

Back to top button