Світ

Євросоюз продовжив санкції проти Венесуели ще на рік

Санкції включають ембарго на зброю та обладнання для внутрішніх репресій, а також заборону на поїздки та заморожування активів для 25 високопоставлених чиновників

Рада ЄС продовжила обмежувальні заходи проти Венесуели на один рік до 14 листопада 2020 року.

Про це повідомляє 1NEWS.

Зазначається, що санкції продовжені на тлі триваючої політичної, економічної, соціальної та гуманітарної кризи у Венесуелі і через постійні дії, що підривають демократію, верховенство права та повагу до прав людини.

Санкції включають ембарго на зброю та обладнання для внутрішніх репресій, а також заборону на поїздки та заморожування активів для 25 високопоставлених чиновників, відповідальних за порушення прав людини та/або за підрив демократії та верховенства права у Венесуелі.

“Ці заходи мають на меті допомогти заохоченню демократичних спільних рішень з метою набуття політичної стабільності в країні. Цільові заходи є гнучкими та оборотними та покликані не завдати шкоди населенню Венесуели”, – йдеться у заяві.

Як відомо, у Венесуелі триває конституційна й економічна криза. На тлі цих подій голова Національної асамблеї Хуан Гуайдо оголосив себе тимчасовим президентом країни й прийняв присягу. Він заявив, що Ніколас Мадуро, який у травні 2018 року оголосив про свою перемогу на президентських виборах, не здатний виконувати обов’язки глави держави, і пообіцяв провести в країні дострокові вибори.

Джерело: Європейська правда

Tags

Останні новини

Back to top button
Close