Світ

Євросоюз готовий відтермінувати Brexit до 2020 року

Зазначається, що при новому відтермінуванні Британія, у разі необхідності, зможе вийти з Євросоюзу 1 або 15 числа кожного місяця аж до лютого 2020 року

Дипломати в Брюсселі готові дозволити уряду Великої Британії відтермінувати вихід Сполученого Королівства з Європейського союзу (Brexit) до лютого 2020 року.

Про це повідомляє 1NEWS.

В Євросоюзі схиляються до того, щоб надати Британії гнучке відтермінування Brexit до лютого наступного року. Дипломати хочуть дозволити британському прем’єру Борису Джонсону раніше вивести країну з ЄС, якщо йому вдасться домовитися з парламентом щодо угоди про Brexit.

Зазначається, що при новому відтермінуванні Британія, у разі необхідності, зможе вийти з Євросоюзу 1 або 15 числа кожного місяця аж до лютого 2020 року. При цьому дипломати не виключають, що очільнику британсього уряду не вдасться домовитися з депутатами, та доведеться проводити новий референдум про Brexit.

Крім того, група країн на чолі з Німеччиною не виключає, що британський уряд отримає відтермінування Brexit до червня наступного року. Зокрема, таку пропозицію висловив один з лідерів німецької партії ХДС Норберт Реттген.

Однак міністр економіки Німеччини Петер Альтмаєр вважає, що Брюссель погодиться відтермінувати Brexit лише на декілька тижнів, оскільки затягування виходу негативно впливає на соціально-економічну ситуацію в Євросоюзі.

Очікується, що остаточне рішення про відтермінування виходу Британії з ЄС буде ухвалено найближчими днями. Не виключено, що для ухвалення рішення не доведеться збирати новий саміт.

Джерело: УНН
Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close