Світ

ЄС виділить для постраждалих у Бейруті 33 млн євро

Європейський Союз виділить Лівану понад 33 млн євро на потреби постраждалих від вибухів у Бейруті, передає 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

“Комісія мобілізує понад 33 мільйони євро на невідкладні потреби, медичну підтримку та обладнання, а також на захист критично важливої інфраструктури. Комісія розгляне питання про подальшу підтримку залежно від поточної оцінки гуманітарних потреб”, – йдеться у заяві.

Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у телефонній розмові з прем’єр-міністром Лівану Хасаном Діабі висловила співчуття та підтримку ліванському народу. Вона запропонувала допомогу ЄС для проведення повної оцінки потреб із реконструкції Бейрута і відновлення країни, а також підтримку Єврокомісії в переговорах з міжнародними фінансовими інститутами.

“Президент Комісії підкреслила можливість мобілізації експертів і обладнання для допомоги в оцінці ступеня збитків і роботі з небезпечними речовинами, такими як азбест та інші хімічні речовини. Це може бути важливо для цивільних структур, а також для відновлення порту Бейрута”, – наголосила вона.

Фон дер Ляєн зазначила, що ЄК готова вивчити шляхи активізації торговельних відносин з Ліваном, зокрема, шляхом преференційних режимів і полегшення митних формальностей.

 

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button