Світ

ЄС прийняв декларацію щодо боротьби з антисемітизмом

Рада міністрів ЄС ухвалила у четвер, 6 грудня, декларацію щодо боротьби з антисемітизмом в усіх його проявах, інформує 1NEWS.

“Рада ЄС сьогодні ухвалила декларацію з боротьби проти антисемітизму та розвитку спільних підходів у сфері безпеки для кращого захисту єврейських спільнот та інституцій в Європі. У декларації Рада ЄС визнає, що єврейські спільноти у деяких країнах ЄС почуваються особливо вразливими до терористичних атак, що є наслідком зростання кількості випадків насильства протягом кількох минулих років”, – йдеться у документі.

Рада ЄС зазначила, що прояви ворожого антисемітизму все ще залишаються досить поширеними, що було підтверджено у спеціалізованій доповіді Агентства з фундаментальних прав у 2018 році. Декларація пропонує всім країнам ЄС ухвалити та виконувати зважену стратегію запобігання та боротьби з усіма формами антисемітизму, як складову зусиль з запобігання расизму, ксенофобії, радикалізації та насильницькому екстремізму.

“Одноголосна підтримка декларації з боротьби проти антисемітизму усіма 28 членами ЄС надає важливий сигнал єврейській спільноті: Євросоюз і кожна країна-член стоять на захисті їх прав та гарантують їх безпеку та добробут. Ми поєднаємо зусилля на європейському та національному рівнях, щоб євреї-європейці могли будувати майбутнє для себе та для своїх дітей у Європі разом з усіма європейцями”, – наголосила з цього приводу Єврокомісар з питань права Віра Юрова.

 

 

 

 

Новини за змістом

загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close