Світ

ЄС надасть українським біженцям тимчасовий захист

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

ЄС надасть українським біженцям тимчасовий захист

Фото: mfa.gov.ua

Війна РФ проти України: ЄС надасть притулок українцям

Українці отримають захист у ЄС – дозвіл на проживання, доступ до освіти та ринку праці терміном на один рік з подальшою можливістю продовження.


 


ЄС схвалив пропозицію Єврокомісії активувати Директиву про тимчасовий захист, що дозволяє надати швидку та ефективну допомогу українцям, які тікають від війни Росії проти України. Єврорада ухвалила рішення у Брюсселі у четвер, 3 березня.


 


“Історичне рішення Ради з питань юстиції та внутрішніх справ прямо зараз; ЄС надасть тимчасовий захист тим, хто тікає від війни в Україні. ЄС об’єднується для порятунку життів”, – написала європейський комісар з питань внутрішніх справ Ілва Йоханссон у Twitter.


 


Тепер українцям, які втікають від війни РФ проти України, буде надано тимчасовий захист в ЄС – дозвіл на проживання, доступ до освіти та ринку праці терміном на один рік з подальшою можливістю продовження.


 


“Ця директива пропонує негайний захист усім українцям, як і тим, хто довго проживає в Україні. Документом створюється широкий спектр прав: коли вони в ЄС, вони отримають дозвіл на проживання, доступ на ринок праці, освіту, охорону здоров’я та соціальне страхування в країнах -державах”, – пояснили в ЄК.


 


Зазначимо, що в ЄС зможуть в’їхати всі українці, які тікають від війни РФ проти України, навіть без необхідних документів і з домашніми тваринами, але перевірку на безпеку буде проведено.


 


 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button