Світ

ЄС може дозволити вакцинованим громадянам третіх країн незначні подорожі – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО


Фото з відкритих джерел

Остаточне рішення ймовірно буде прийнято наступного тижня

Європейський Союз може дозволити громадянам третіх країн подорожувати на своїй території, якщо вони повністю вакциновані від COVID-19. Про це повідомив брюссельський кореспондент “Радіо Свобода” Рікард Йозвяк у своєму Twitter.

За його словами, сьогодні посли країн ЄС домовилися змінити рекомендацію про несуттєві поїздки для громадян третіх країн. Такі поїздки будуть схвалені на основі документів про вакцинацію від коронавірусу для осіб після повного курсу щеплень схваленою в ЄС або ВООЗ вакциною (не більше ніж 270 днів після другої дози) або після ревакцинації.

“Список країн, який застосовувався досі, залишиться в силі як мінімум ще на 2 місяці. Остаточне рішення ймовірно буде прийнято наступного тижня. Варто нагадати, що це рекомендація, і останнє слово залишається за конкретними країнами-учасницями ЄС”, – зазначив Йозвяк.

1News за темою: Австралія нарешті дозволила в’їзд для всіх вакцинованих туристів

Раніше повідомлялося, що ще дві країни – Канада та Кіпр – спрощують правила в’їзду для повністю вакцинованих туристів. З 21 лютого, вакцинованим туристам перед прибуттям до Республіки Кіпр не знадобиться проходити ПЛР- або експрес-тестування. А з 28 лютого туристів, які подорожують в Канаду, більше не зобов’язуватимуть здавати ПЛР-тест за 72 години до прибуття.


ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS
Джерело

Back to top button