Світ

Єгипет змінив правила в’їзду іноземців

Всі без виключення громадяни віком від 6 років, які перетинають єгипетський державний кордон, зобов’язані мати при собі сертифікат з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не пізніше, ніж за 72 години до прибуття

Єгипет змінив правила в’їзду іноземців.

Всі без виключення громадяни віком від 6 років, які перетинають єгипетський державний кордон, зобов’язані мати при собі сертифікат з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не пізніше, ніж за 72 години до прибуття, – повідомляє 1NEWS.

Зазначається, що з початку грудня компетентні органи Єгипту посилили контроль за достовірністю сертифікатів ПЛР-тестів, з якими іноземці прибувають на відпочинок в курортні міста.

Так, вимоги щодо сертифікатів ПЛР-тестів полягають в тому, що:
— сертифікат має обов’язково містити точну дату та час здачі тесту особою;
— сертифікат має бути виданий офіційною лабораторією, зареєстрованою у державі походження документу, та має містити печатку лабораторії, підпис лікаря та/або QR-код, що містить посилання на результат тесту на офіційному веб-сайті лабораторії;
— сертифікат не має містити жодних виправлень, підтирань чи правок;
— сертифікат має містити інформацію про проведений вид тесту;
— у сертифікаті має бути обов’язково зазначено, що особі було проведено тестування типу RT-PCR;
— сертифікат має бути виданий англійською мовою;
— сертифікат має містити інформацію про особу, якій належить тест;
— не приймаються сертифікати заповнені від руки.

Додається, що у разі виникнення сумнівів щодо достовірності тесту, єгипетська сторона залишає за собою право на проведення повторного тесту по прильоту.

Туристів із позитивними результатами ПЛР-тестів, зроблених по прильоту в аеропортах курортних міст, буде розміщено (ізольовано) в окремих корпусах на території заброньованих ними готелів до моменту отримання негативного результату повторного тесту. Таким туристам забороняється полишати номери та вільно переміщуватись територією готелю.

Джерело: УНН

Останні новини

Back to top button