Світ

У Сенаті США схвалили висновки розвідки про втручання Росії у вибори в 2016 році

Комітет з розвідки Сенату США в значній мірі схвалив висновки американської розвідки про те, що Росія прагнула вплинути на вибори в США у 2016 році, здійснюючи хакерські атаки та кампанію впливу. Про це повідомляє Washington Post, передає Європейська правда.

Комітет з розвідки закликав до «жорсткішого всебічного підходу», щоб таке не повторилося на майбутніх виборах у США.

«Між членами та працівниками (комітету — Ред.) існує консенсус — ми довіряємо висновкам розвідки», — заявив на прес-конференції в середу сенатор Річард Бурр, який очолює комітет, посилаючись на оцінку розвідувального співтовариства про те, що за зломом серверів Демократичної партії США та електронної пошти глави кампанії Гілларі Клінтон стоїть Росія, і те, що РФ намагалися вплинути на громадську думку, оприлюднюючи неправдиву інформацію, більшу частину — через підроблені облікові записи у соціальних мережах.

За словами Бурра, розслідування ще не завершено.

Бурр також зазначив, що «питання про змову (між росіянами та командою Трампа на час передвиборчої кампанії — Ред.) все ще залишається відкритим» і не буде вирішено до завершення роботи Комітету.

Повідомляється, що Комітет провів інтерв’ю з більш ніж 100 людьми та переглянув понад 100 000 документів, багато з яких були надані розвідкою, внутрішнім оточенням президента Трампа та колишніми членами адміністрації Обами.

Як повідомляв УНІАН, глава ЦРУ взяв під особистий контроль «російську справу» Трампа.

Джерело: unian.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close