Світ

У НАТО прокоментували російсько-білоруські військові навчання

Спільні масштабні військові навчання Росії й Білорусі «Захід-2017», які відбуваються з 14 по 20 вересня, схожі на підготовку до великої війни.

Про це заявив голова Військового комітету НАТО генерал Петр Павел, передає Delfi.

За словами чеського генерала, Альянс активізував своє прагнення відновити військові зв’язки з Росією, аби під час маневрів уникнути «небажаних потенційно можливих інцидентів».

Незважаючи на твердження Москви, що «НАТО не вважається ворогом» і що «навчання не спрямовані проти Альянсу», чеський генерал нагадав, що Росія не дотримувалася встановленого принцип щодо маневрів. У Росії стверджують, що в навчаннях беруть участь близько 12 700 військовослужбовців, однак, як заявив Павел, в них задіяні від 70 до 100 тисяч військових.

Як повідомляв УНІАН, спільні стратегічні навчання збройних сил Білорусі й Росії «Захід-2017» розпочалися 14 вересня і триватимуть до 20 вересня. Перший етап навчань закінчився 16 вересня. 17 вересня розпочався другий етап — активна фаза. Навчання відбуваються на полігонах Білорусі та Росії.

Президент РФ Володимир Путін у понеділок, 18 вересня, проінспектує хід цих навчань в Ленінградській області.

Напередодні до Мінська прибули спостерігачі за навчаннями від Латвії, Литви, Норвегії, Польщі, України, Швеції, Естонії — по два представники від кожної запрошеної держави.

Російсько-білоруські навчання «Захід-2017»
REUTERS


x
Російсько-білоруські навчання «Захід-2017»
фото: REUTERS

Джерело: unian.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close