Світ

ВООЗ випустила нове керівництво щодо використання кортикостероїдів при лікуванні коронавірусу

ВООЗ випустила нове керівництво щодо використання кортикостероїдів для лікування пацієнтів з важкою формою COVID-19. Про це повідомив глава організації Тедрос Аданом Гебрейєсус, інформує 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Фактичні дані показують, що кортикостероїди можуть врятувати життя пацієнтів, які підключені до кисневого живлення і штучної вентиляції легенів.

Однак кортикостероїди не допомагають пацієнтам з легким або помірним захворюванням і можуть бути навіть шкідливими.

Тому ВООЗ рекомендує використання кортикостероїдів тільки тяжкохворим пацієнтам.

Гебрейєсус зазначає, що найбільш уразливими для важкої форми коронавірусу є люди з неінфекційними захворюваннями, такими як рак, серцево-судинні захворювання, діабет і респіраторні захворювання.

Крім того, він підтвердив нещодавній висновок американських вчених про підвищені ризики захворюваності на важку форму коронавірусу серед курців і людей з надмірною вагою. Гебрейєсус сказав, що імовірність розвитку важкої форми COVID-19 у пацієнтів з ожирінням у сім разів вища, а курці в півтора рази частіше страждають важкими ускладненнями від COVID-19.

Нагадаємо, раніше амеріканські вчені з’ясували, що найбільш схильними до захворюваності на важку форму коронавірусу категоріями населення є курці і люди з надмірною вагою.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close