Світ

ВООЗ повідомила, що майже готові шість вакцин від короновірусу

У світі шість вакцин від коронавірусу вже майже готові. Про це під час брифінгу сказав глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адханом Гебреєсус, інформує 1NEWS з посиланням на Главком.

Зазначається, що найбільшого прогресу досягли вакцина від Оксфордського університету і AstroZeneca, три китайські вакцини, вакцина компанії Moderna (першою почала масові випробування у США) і вакцина від німецьких виробників BioNTech, Fosun Pharma і Pfizer.

Також варто нагадати, що у Росії зареєстрували вакцину від коронавірусу «Супутник V» або «Гам-Ковід-Вак», але у ВООЗ не впевнені, що препарат ефективний.

Загалом за обережними прогнозами ВООЗ, людство подолає пандемію коронавіруса «менш ніж за два роки». «Наразі боротьбу з Covid-19 ускладнює глобалізація, тісні контакти між людьми, але нові технології допоможуть завершити пандемію швидше, ніж пандемію «іспанки» (тривала з лютого 1918-го по квітень 1920-го)», – переконують в організації.

До слова, на сьогодні у світі 31 розробник вакцини проти коронавірусу перейшов до клінічних випробувань — ідеться про компанії, які розпочали випробування вакцини на людях і інформацію щодо яких підтверджує Всесвітня організація охорони здоров’я.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close