Світ

ВООЗ не зафіксувала смертельних випадків серед інфікованих штамом Omicron

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) поки не зафіксувала смертельних випадків від коронавірусу штаму Omicron серед інфікованих людей. Про це повідомляє 1news з посиланням на УНН.

“Я ще не бачив записів про смерть, пов’язаних зі штамом Omicron. Але ми збираємо всі свідчення, їх буде більше, тому що більше країн відстежують це і тестують людей. Так що у нас буде більше заражень, більше інформації, але, сподіваюся, не смертей”, – заявив спікер.

У ВООЗ додали, що ще вивчають особливості нового штаму, в тому числі і щодо його ймовірного більшого рівня заразності.

У п’ятницю глава технічної групи підрозділу надзвичайних захворювань ВООЗ Марія Ван Керкхове заявила, що варіант корнавірусу Omicron був виявлений вже в 38 країнах.

Перша людина, інфікована штамом B. 1.1.529, була виявлена нещодавно в Ботсвані. Згідно з даними місцевої радіостанції SABC, мова йде про громадянина ПАР. Всесвітня організація охорони здоров’я 26 листопада назвала новий штам COVID-19 грецькою буквою Omicron. Організація кваліфікувала новий варіант як такий, що викликає занепокоєння.

Новий штам вже був виявлений в декількох європейських країнах, США, Ізраїлі, Гонконгу, Японії, Канаді та Австралії. Багато країн почали обмежувати або забороняти поїздки з країн Півдня Африки, щоб приборкати поширення цього варіанту.

Back to top button