Світ

ВООЗ: коронавірус небезпечний для молоді і здорових людей

У Всесвітній організації здоров’я заявили, що коронавірус Covid-19 небезпечний для молоді і людей, які ведуть здоровий спосіб життя. Про це заявив представник ВООЗ Маргарет Харріс, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua

“В даний час ми спостерігаємо приріст хворих більш молодого віку і відзначаємо, що симптоматика і перебіг хвороби для них досить серйозний. Зокрема, ми знаємо, що серед хворих є люди з потенційно хорошим здоров’ям, наприклад, спортсмени і люди, які ведуть здоровий спосіб життя”, – сказала Харріс.

За її словами, вірус не мутував, але його поширення стало настільки широким, що вразливим став кожен.

Також Харріс зазначила, що першим симптомом коронавірусної інфекції є підвищена температура. Симптом зустрічається у 9 з 10 хворих.

“Люди розповідають, що прокидаються посеред ночі в помутнінні, вони відчувають себе жахливо, не розуміють, що відбувається. У них дуже висока температура, а потім раптово вони відчувають холод і тремтіння. Самий явний симптом – це лихоманка і температура понад 38 градусів, яка спостерігається більш ніж у 90% хворих”, – розповіла представник ВООЗ.

Станом на 4 квітня у світі кількість інфікованих на Covid-19 зросла до 1 млн 134 тис. 418 чоловік. Кількість летальних випадків перевищила 60 тисяч, при цьому понад 233 тис. осіб одужали.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close