Світ

ВООЗ дозволила екстрене застосування вакцини BioNTech/Pfizer від коронавірусу

Це - перший у світі препарат, який з моменту спалаху пандемії отримав екстрене схвалення на застосування

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) схвалила екстрене використання вакцини від коронавірусу виробництва BioNTech/Pfizer.

Це – перший у світі препарат, який з моменту спалаху пандемії отримав екстрене схвалення на застосування, – інформує 1NEWS.

Як пояснили в організації, цей крок дозволяє країнам прискорити власні процедури допуску вакцини з метою її імпорту та розподілу.

Також завдяки цьому рішенню Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Панамериканська організація охорони здоров’я зможуть розпочати закуповувати цю вакцину для розподілу в країнах, які цього потребують.

Експерти ВООЗ проаналізували ризики та користь від застосування цієї вакцини і дійшли висновку, що вона відповідає обов’язковим критеріям безпечності та ефективності, встановленим ВООЗ, а переваги використання вакцини для подолання COVID-19 збалансовують потенційні ризики.

Нагадаємо, цю вакцину розробила німецька компанія BioNTech разом із американським партнером Рfizer. Її вже почали використовувати у країнах Євросоюзу, Великобританії, США та інших державах.

Джерело: Німецька хвиля

Back to top button