Світ

Volkswagen відродить позашляховик часів Другої світової війни (фото)

Volkswagen вирішив згадати «нацистське» минуле. Компанія планує відродити модель Volkswagen Kübelwagen, яка випускалася в роки Другої світової війни і використовувалася, в тому числі, у військах Вермахту, інформує 1NEWS з посиланням на cardiagram.

Як заявив глава «Фольксваген» Герберт Діесс виданню Car and Driver, ця модель цілком могла б відродитися у вигляді електрокара. За словами німецького топ-менеджера, основою для такої машини може послужити нова платформа MEB, яку компанія розробила спеціально для електромобілів.

Volkswagen Kübelwagen — позашляховик, який використовувався, як в цивільних, так і військових цілях. Розробкою автомобіля в 1930-ті займався особисто Фердинанд Порше. Всюдихід був побудований на базі іншого легендарного німецького авто — Beetle, який свого часу був розроблений за особистим розпорядженням Адольфа Гітлера.

Kübelwagen також розроблявся на замовлення нацистів. Зокрема, в 1938 році офіцери Вермахту замовили Порше автомобіль, який міг переміщатися, як по дорогому загального користування, так і по бездоріжжю.

Перший прототип відповідного автомобіля був представлений в листопаді 1938 року.

Громадянська версія машини продавалася під такими назвами:

• Kurierwagen — в Німеччині;
• Trekker — в Великобританії:
• Thing — в США;
• Safari — в Мексиці і Південній Америці.

В Італії така машина існувала під назвою Pescaccia аж до 1980 року.

На відміну від армійського зразка, у цивільного Kübelwagen не було портальних мостів. Модель оснащувалася двигунами об’ємом 1,5 або 1,6 літра, а також четиреступенчатой «механікою».

Опціонально на машину можна було встановити подвійну систему фільтрації повітря і малошумну систему запалювання від військових версій моделі.

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close