Світ

Volkswagen інвестує сотні мільйонів євро у виробництво електромобілів

Вже до кінця 2019 року електромобілі стануть одним із основних продуктів німецької компанії

Німецький концерн Volkswagen, який опинився у 2015 році в центрі скандалу в США з забрудненням навколишнього середовища, тепер має намір інвестувати сотні мільйонів у розвиток чистого транспорту в цій країні.

Про це повідомляє 1NEWS.

Volkswagen інвестує близько 700 мільйонів євро в будівництво електромобілів на своєму американському заводі у місті Чаттануга.

Очікується, що в 2022 році з конвеєра зійде міський позашляховик ID Crozz, перший повністю електричний автомобіль.

У майбутньому в місті Чаттануга, де планується створення 1000 нових робочих місць, передбачається також складати модель E-Bulli ID Buzz.

В цілому протягом наступних кількох років в Європі, Північній Америці та Китаї Volkswagen хоче налагодити виробництво електромобілів з використанням власного електромонтажного комплекту на 8 заводах.

VW планує збільшити свої інвестиції в електромобільність, автономне водіння й оцифровку до приблизно 44 млрд євро протягом наступних 5 років.

Вже до кінця 2019 року електромобілі стануть одним із основних продуктів VW. Перша повністю електрична модель сімейства ID має зійти з конвеєра у Цвіккау (Німеччина) в нинішньому році. Також у майбутньому електро автомобілі складатимуть у Ганновері й Емдені. До 2025 року бренди групи хочуть представити свої перші 50 нових повністю електричних моделей. За прогнозом, частка ринку електронних автомобілів становитиме 20% до 2035 року.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close