Світ

Власника затонулої у Данії субмарини підозрюють у вбивстві журналістки

Датська поліція готується до обшуку затонулого приватного підводного човна «Наутілус», власника якого підозрюють в ненавмисному вбивстві журналіста.

Про це повідомляє The Local.

Субмарина затонула поблизу Копенгагена ввечері 10 серпня, на борту перебував її власник та розробник Петер Мадсен, якого врятував корабель ВМС Данії.

Також стало відомо, що на борту перебувала шведська журналістка Кім Волл. Мадсен після свого порятунку заявив, що вона залишила човен напередодні, однак Волл зникла і ніхто не знає про її місцеперебування.

зникла журналістка Кім Волл

Поліція заявила, що 46-річного Мадсена затримали на 24 дні за підозрою у ненавмисному вбивстві.

Субмарину знайшли в суботу в затоці Коге, на південь від Копенгагена, на глибині семи метрів. Її мають підняти у неділю, щоб поліція могла оглянути човен.

частину субмарини вже видно над водою 

Мадсен у суботу постав перед судом і дав свідчення, засідання було закритим. Його адвокат заявив, що винахідник відкидає всі звинувачення.

«Наутілус» — найбільший приватний підводний човен водотоннажністю 32 тонни. Його довжина становить близько 18 метрів, а ширина — два метри. На борту могли перебувати до 8 осіб.

Джерело: eurointegration.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

One Comment

  1. Відповідно до рішення Українскької Міліції, винахідник є збоченцем, і через те треба виконувати заходи для для профілактики правопорушень. Бо ветерани Ураїнскьої міліції не можуть зрозуміти як це запросити даму на підводний човен, але дізналися як це їх може переїхати п’яфний водій під час хуліганських вчинків.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close