Світ

Влада Венеції заборонила круїзним лайнерам заходити в історичний центр міста

Влада Венеції запровадила заборону на входження круїзних лайнерів у історичний центр міста на тлі інциденту з лайнером MSC Opera у червні 2019 року. Тоді гігантський лайнер зіткнувся з туристичним двопалубним судном і врізався в причал, унаслідок чого постраждали п’ять осіб. Про це повідомляє газета Express, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Жителі Венеції протягом багатьох років виступали за заборону круїзних лайнерів, які руйнують підвалини будинків і заполоняють собою канали. Тепер швартування суден у місті заборонено”, — пише видання.

Зазначається, що тепер круїзні лайнери поступово відходитимуть від маршрутів, які включають відвідування Венеції. До 2020 року третина суден буде швартуватися у віддалених від міста портах. У майбутньому для лайнерів побудують новий порт, місце для якого оберуть жителі.

Нагадаємо, у червні у Венеції круїзний лайнер зіткнувся з туристичним катером. За попередньою інформацією, він був пристикований до пристані Сан-Базиліо і під час швартування врізався кормою в прогулянковий теплохід.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close