Світ

Влада Словаччини змінила правила в’їзду для іноземних туристів – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Словаччина
Фото з відкритих джерел

Зокрема, країна скасувала карантин для вакцинованих та осіб, що одужали від коронавірусу

Словаччина скасувала перелік країн ризику, пов’язаний зі штамом коронавірусу “Омікрон” та особливі умови для осіб, які прибувають із країн червоної зони. Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України.

Як зазначається, з 4 лютого після прибуття до Словаччини особи, які перехворіли на COVID-19 більше 180 днів тому, мають ті самі умови, що й вакциновані. Тобто для повністю вакцинованих осіб, а також для осіб, які одужали, домашній карантин після прибуття до Словаччини не є обов’язковим.

До слова, нині залишається обов’язковою реєстрація в eHranice для невакцинованих осіб – після кожного прибуття до Словаччини.

При цього для нещеплених туристів карантин скорочується з 10 днів до 5 днів після прибуття до країни, або карантин припиняється після отримання негативного результату ПЛР-тесту, який можна зробити одразу після перетину кордону.

1News за темою: МЗС Словаччини вибачилося перед Україною за наругу над прапором

Нагадаємо, з 30 січня Україна оголошена в Німеччині зоною високого ризику через рівень зараження коронавірусом. Обмеження діятимуть до 3 березня і потім будуть переглянуті.


Джерело

Back to top button