Світ

Влада Молдови оцінила ризик бойових дій на своїй території

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Влада Молдови оцінила ризик бойових дій на своїй території

Прем’єр-міністр Молдови Наталія Гаврилиця

Керівництво країни обговорює поточну ситуацію в республіці зі своїми партнерами, зазначили у Кишиневі.


Ризик воєнних дій на території Молдови мінімальний. Про це у понеділок, 9 травня, заявила прем’єр-міністр країни Наталія Гаврилиця на спільній із генсеком ООН Гутеррішем прес-конференції, пише NewsMaker.


Зокрема, вона запевнила, що влада Молдови докладає всіх зусиль для ліквідації напруги на кордоні. За словами Гаврилиці, використовуються різні дипломатичні формати.


“Ми вже кілька разів спростовували новини про можливу мобілізацію. Поки що у нас немає жодної причини для занепокоєння і для того, щоб вдатися до такого заходу”, – заявила прем’єр-міністр.


Генсек ООН прибув до Кишинева 9 травня. Попередньо Гутерріш мав зустрітися з президентом Майєю Санду, але переговори зірвалися через проблеми зі здоров’ям. Зрештою, генеральний секретар зустрівся з Гаврилицею.


Раніше повідомлялося, що Росія розробила чіткі плани вторгнення до Молдови найближчим часом для відкриття другого фронту проти України. Для цього вона розгойдує ситуацію у Придністров’ї.Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/UA_1NEWS


 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button