Світ

Влада Китаю запровадила проти США санкції

Китай призупинив можливість потрапити у Гонконг американських військових кораблів і літаків і ввів санкції проти американських неурядових організації через тиждень після того, як президент США Дональд Трамп підписав закон щодо Гонконгу, інформує 1NEWS з посиланням на УНН.

Прессекретар міністерства закордонних справ країни Хуа Чуньїн заявила, що Пекін призупинить розгляд запитів, зроблених військовими літаками і суднами США, після того, як Трамп підписав Гонконгський закон про права людини і демократію, який дозволяє Вашингтону вводити санкції щодо посадових осіб, які порушують права людини у Гонконзі.

Хуа також сказала, що Китай ввів санкції проти НГО, зокрема Human Rights Watch, за підтримку “насильницьких дій” у Гонконзі.

Серед інших НГО, які потрапили під санкції, – National Endowment for Democracy (Національний фонд демократії), National Democratic Institute for International Affairs (Національний демократичний інститут з міжнародних питань), International Republican Institute (Міжнародний республіканський інститут) і Freedom House.

“Існує багато доказів того, що ці НГО підтримували антикитайські сили для створення хаосу в Гонконзі і заохочували їх до скоєння екстремальних насильницьких злочинних дій і сепаратистської діяльності щодо “незалежності Гонконгу”, – сказала вона.

Китай закликав Сполучені Штати припинити втручатися в справи Гонконгу.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button