Світ

Влада Греції підраховує збитки після руйнівних пожеж

Грецька влада почала оцінку збитку після лісових пожеж, які спустошили величезні ділянки лісів і змусили тисячі людей втекти зі своїх будинків впродовж останнього тижня, повідомляє 1NEWS з посиланням на “Європейську правду“.

Найсильніші пожеж вирували на острові Евбея на схід від столиці Афін. Вогонь призвів до евакуації десятків сіл і тисяч людей, в той час як полум’я охопило ліси та будинки на півночі острова.

Прем’єр-міністр Кіріакос Міцотакіс очолить міністерське засідання в понеділок, присвячене заходам з надання допомоги тим, хто втратив майно в результаті пожеж.

“Наша мета – завершити інвентаризацію якомога швидше, щоб негайно розпочати процес виплати компенсацій нашим постраждалим співвітчизникам”, – йдеться в заяві міністерства інфраструктури і транспорту.

Пожежі спалахнули під час найсильнішої за три десятиліття спеки в Греції минулого тижня. Висока температура і сухе повітря створили умови для швидкого поширення вогню.  Тепер температура дещо знизилася, але прогнозується, що вона знову підвищиться протягом тижня. Це означає ризик нових пожеж.

В Афінах посадовці почали оцінювати збитки від пожежі, яка охопила кілька передмість на північ від міста минулого тижня.

 

 

 

Back to top button