Світ

Вкрали бронзову скульптуру богині у музеї в Грузії – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО


newsgeorgia.ge

Зазначається, що це не перший подібний випадок

У Грузіїі з території державного історико-архітектурного музею Дадіані у місті Зугдіді невідомі вкрали бронзову скульптуру колхідської богині. Про це повідомляє місцеве агенство OdishiNews.

Повідомляється, що співробітники музею виявили зникнення під час ранкового обходу. Про факт негайно повідомили поліцію.

“Статуя зникла. Ми звернулися до поліції, вони вже розпочали слідчі заходи. Наскільки мені відомо, експертизу на місці вже завершено і відбувається огляд камер”, – сказав директор музею Давид Окуджава.

Також в адміністрації журналістам розповіли, що це не перший подібний випадок. Якийсь час тому статую пошкодили вандали. Незабаром факт повторився. Тоді біля скульптури знайшли записку, де зловмисники пояснювали, що борються з ідолопоклонством.

1News за темою: У Нідерландах на знак протесту театри та музеї “стали” перукарнями

Нагадаємо, у січні минулого року в Неаполі знайшли вкрадену 500-річну копію картини Леонардо да Вінчі. Зазначається, що твір виявили в квартирі 36-річного жителя Неаполя, а власника помешкання знайшли неподалік, після чого заарештували.

Також нагадаємо, що 3 лютого поточного року, через майже півстоліття після крадіжки римська статуя бога Вакха була повернута французькому музею, де вона була виставлена.

У грудні 1973 року злодії вкрали бронзу I століття із зображенням Вакха в дитинстві разом з 5000 римських монет. Нідерландський детектив Артур Бранд, що спеціалізується на пошуку предметів мистецтва, простежив шлях статуї до музею, коли австрійський колекціонер запропонував його клієнту.


Джерело

Back to top button