Світ

Вірменія і США проведуть військові навчання

Вірменія і США проведуть військові навчання

Фото: Міноборони Вірменії

Військові навчання відбудуться у Вірменії 15-24 липня

Навчання передбачають проведення операцій зі стабілізації відносин між конфліктуючими сторонами при виконанні миротворчих завдань, зазначили у Єревані.

Вірмено-американські військові навчання незабаром відбудуться на території Вірменії Про це повідомило Міноборони Вірменії у суботу, 6 липня.

“У межах підготовки до участі в міжнародних миротворчих місіях з 15 по 24 липня у Вірменії пройдуть спільні вірмено-американські навчання EaglePartner2024. У навчаннях візьмуть участь військовослужбовці миротворчої бригади ЗС Вірменії, сухопутних військ США в Європі та Африці”, – йдеться у повідомленні.

Вказано, що навчання передбачають проведення операцій зі стабілізації відносин між конфліктуючими сторонами при виконанні миротворчих завдань. А їх мета – підвищення рівня злагодження підрозділів, що беруть участь у міжнародних миротворчих місіях, обмін передовим досвідом у галузі управління та тактичної комунікації, а також підвищення боєздатності вірменського підрозділу.

“У рамках підготовки до миротворчих місій підрозділи, які готуються до міжнародних миротворчих операцій, регулярно беруть участь в аналогічних спільних військових навчаннях та тренуваннях у країнах-партнерах”, – додали у Єревані.

Раніше стало відомо, що Вірменія вийде з ОДКБ. За словами вірменського прем’єр-міністра Нікола Пашиняна, деякі члени ОДКБ не виконали договірних зобов’язань і “спланували війну проти нас разом із Азербайджаном”.

ЗМІ дізналися, як Лукашенко зрадив Вірменію

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button