Світ

Війна в Україні може викликати у світі тисячі дитячих смертей від виснаження

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Війна в Україні може викликати у світі тисячі дитячих смертей від виснаження

Фото: ЕРА

Війна в Україні може викликати у світі тисячі дитячих смертей

Сировинні інгредієнти готового до вживання лікувального харчування значно підскочили у ціні на тлі глобальної продовольчої кризи, спричиненої війною та пандемією, повідомляють у ЮНІСЕФ.


ЮНІСЕФ повідомляє про катастрофічне недоїдання безлічі дітей через війну Росії проти України. Про це пише Reuters.


В ООН повідомляють, що вартість лікування дітей з найважчою формою виснаження може зрости до 16% через вторгнення Росії в Україну і збої через пандемію.


За даними ЮНІСЕФ, сировинні інгредієнти готового до вживання лікувального харчування значно підскочили в ціні на тлі глобальної продовольчої кризи, спричиненої війною та пандемією. Без додаткового фінансування протягом наступних шести місяців ще 600 000 дітей можуть пропустити основне лікування, яке є високоенергетичною пастою, приготовленою з інгредієнтів, включаючи арахіс, олію, цукор та додаткові поживні речовини.


Повідомляється, що для покриття додаткових витрат потрібно близько 25 мільйонів доларів. В ООН заявляють, що поряд із ширшим тиском на продовольчу безпеку, включаючи зміну клімату, зростання цін може привести до катастрофічних рівнів гострого недоїдання.


“Світ швидко перетворюється на порохову діжку запобіжних дитячих смертей і дітей, які страждають від виснаження”, – сказала виконавчий директор ЮНІСЕФ Кетрін Рассел.


Раніше повідомлялося, що війна РФ проти України загрожує голодом усьому світові.


Нагадаємо, Україна запропонувала вирішення кризи продовольства.Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/UA_1NEWS


 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button