Світ

Відомий продавець жіночих аксесуарів припиняє існування

Після різдвяних свят і Нового року група компаній L Brands, частиною якої є Henri Bendel, закриє всі 23 магазини

Американський рітейлер Henri Bendel, що продає жіночі сумки, ювелірні прикраси, модні аксесуари та подарунки, припинить існування після 123 років роботи.

Про це повідомляє 1NEWS.

Споживачі упізнавали бренд Henri Bendel по примітним сумкам в широку коричневу і білу смужку.

Після різдвяних свят і Нового року група компаній L Brands, частиною якої є Henri Bendel, закриє всі 23 магазини, в тому числі флагманський на 5-й авеню в Нью-Йорку, і веб-сайт.

“Ми вирішили припинити роботу Bendel, щоб підвищити рентабельність компанії в цілому і сконцентруватися на більш великих брендах з більш значним потенціалом зростання”, – заявив гендиректор і голова ради директорів L Brands Леслі Уекснер.

Частка Henri Bendel в виручці L Brands невелика: від 45 до 85 млн доларів на рік проти 12,6 млрд доларів у групи в цілому.

Крім Henri Bendel, L Brands, яка була створена в 1963 році, належать такі відомі бренди як Victoria’s Secret, PINK, Bath & Body Works і La Senza. Компанія управляє понад 3 тис. магазинів в США, Канаді, Великобританії, Ірландії та Китаї, а також має понад 800 франшиз по всьому світу, продаючи нижню білизну, косметику і засоби по догляду, одяг і аксесуари.

Дизайнер Генрі Бендел створив свій бренд в 1895 році в Грінвіч-Віллідж на Манхеттені. Як стверджується на сайті компанії, її магазин став першим представником люксового рітейлу на модній 5-й авеню. У 1960-і роки одним з дизайнерів та ілюстраторів Henri Bendel був художник Енді Уорхол.

Джерело: “Інтерфакс-Україна”

Tags

Останні новини

One Comment

  1. Оце не уявляю собі, що буде робити наше село без магазинів Henri Bendel! А для України це взагалі катастрофа!

Back to top button
Close
Close