Світ

Відома кінокомпанія звинувачує Трампа у порушенні авторських прав

Компанія Warner Bros. Pictures подала скаргу про порушення авторських прав, на відео розміщене президентом США Дональдом Трампом в Твіттері, оскільки в ньому використано музику з фільму про Бетмена (The Dark Knight Rises), інформує 1NEWS.

9 квітня, президент США Дональд Трамп опублікував у Твіттері відео, яке, повинно стати частиною його кампанії з переобрання в 2020 році. Менш ніж за три години воно зібрало понад 1 мільйон переглядів, але до вечора відео вже не було доступно для перегляду. Виявилося, що компанія Warner Bros. Pictures подала скаргу про порушення авторських прав і зажадала зняти відео з громадського доступу, оскільки в ньому використовується частина саундтрека з фільму про Бетмена 2012 року The Dark Knight Rises (Темний лицар: Відродження).

“За нашими оцінками, в відео була використана музика з фільму The Dark Knight Rises (Темний лицар: Відродження). Використання музики було несанкціонованим оскільки всі права на саундтрек до фільму належать компанії Warner Bros. Ми працюємо через відповідні юридичні канали, щоб видалити його з громадського доступу”, – заявив представник компанії.

Відзначимо, що до вечора 9 квітня відео в твіті Трампа було замінено повідомленням про те, що воно більше не доступне “У відповідь на повідомлення власника авторських прав”.

 

 

 

Back to top button