Світ

Відома дата другого оборонного саміту щодо України

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Відома дата другого оборонного саміту щодо України

Фото: Минобороны Украины

Перша зустріч на базі Рамштайн у Німеччині з приводу військової підтримки України

У ході Рамштайну-2 буде проаналізовано подальші потреби ЗСУ, які протистоять російському вторгненню.


 

У Німеччині на американській авіабазі Рамштайн 23 травня відбудеться друга зустріч консультативної групи з оборони України за участю понад 40 країн. Про це заявив речник Пентагону Джон Кірбі на брифінгу у п’ятницю, 20 травня.


 


За його словами, глава відомства Ллойд Остін повідомив міністру оборони України Олексію Резнікову про новий саміт під час телефонної розмови.


 


“Друга зустріч контактної групи з оборони України відбудеться у понеділок. Вона пройде онлайн. Секретар приєднається з Пентагону”, – розповів Кірбі і додав, що повний список учасників та інші подробиці щодо саміту будуть надані вранці 23 травня.


 


“Вони зберуться разом, як це було в Рамштайні минулого місяця, щоб надати Україні допомогу у сфері безпеки та обговорити, як вона виглядатиме у майбутньому”, – зазначив представник Міноборони США.


 

У свою чергу Резніков уточнив, що в ході Рамштайну-2 буде проаналізовано подальші потреби ЗСУ.


 


“Була ще одна розмова з нашим другом главою Пентагону Ллойдом Остіном. Обговорили поточні зусилля української армії щодо відбиття збройної агресії Росії. Ми також обговорили майбутню онлайн-зустріч Рамштайн-2, де ми оцінимо потреби ЗСУ”, – йдеться у повідомленні.


 


 


Тоді у своїй промові глава Пентагону назвав саміт історичним, зазначивши, що його мета – допомогти Україні перемогти у війні, розпочатій вторгненням Росії.


 


Такі зустрічі планують проводити щомісяця.


 


 ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button