Світ

Від коронавірусу померла іспанська принцеса

У Парижі від коронавірусу у віці 86 років померла іспанська принцеса з династії Пармських Бурбонів Марія Тереза, передає 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Представниця королівської сім’ї з династії Пармських Бурбонів померла 26 березня. Про смерть 86-річної принцеси повідомив її молодший брат, іспанський політик, лідер руху карлістів 79-річний принц Сікст Генріх Бурбон-Пармський.

Принцеса Марія Тереза була двоюрідною сестрою правлячого короля Іспанії Філіпа VI. В Іспанії через її політичні погляди за Марією Терезою закріпилося прізвисько “червона принцеса”.

У своєму повідомленні принц розповів, що його сестра стала жертвою пандемії Covid-19 і попросив помолитися за вічний спокій сестри.

Марія Тереза народилася в Парижі 28 липня 1933 року в родині принца Ксавьє і Мадлен де Бурбон. Всього в їхній сім’ї народилося шестеро дітей. У принцеси Марії Терези своїх дітей не було.

Нагадаємо, в Україні станом на 10:00 29 березня всього зафіксовано 418 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби. За добу було зафіксовано 109 нових випадків.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close