Світ

Велика Британія відкликала у Московської біржі статус визнаної

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Велика Британія відкликала у Московської біржі статус визнаної

Фото: Википедия

Податковий регулятор Великої Британії відкликав у Московської біржі статус визнаної фондової біржі

Позбавлення статусу означає, що інвестори не зможуть отримати доступ до податкових пільг у Великій Британії в майбутньому під час торгівлі цінними паперами на російській біржі


 

Податковий регулятор Великої Британії відкликав у Московської біржі статус визнаної фондової біржі. Про це повідомляє сайт відомства.


 


Рішення було анонсовано в середині квітня і набуло чинності у четвер, 5 травня.


 


Позбавлення статусу означає, що інвестори не зможуть отримати доступ до податкових пільг у Великій Британії в майбутньому під час торгівлі цінними паперами на російській біржі. Йдеться зокрема про звільнення від податку на відсотки за кваліфікованими єврооблігаціями та можливості внесення акцій на індивідуальний ощадний рахунок.


 


Зазначається, такі заходи викликані, зокрема, обмеженнями Центробанку РФ, що забороняють брокерам продавати активи за дорученням нерезидентів. Це означає, що біржа більше не працює відповідно до комерційних стандартів.


 


“Скасування визнання Московської фондової біржі дає чіткий сигнал, що нових інвестицій у Росію не буде”, – наголосила міністр фінансів Великої Британії Люсі Фрейзер.


 


Регулятор повідомляє, що рішення не стосується інвестицій, зроблених до дати відкликання статусу.


 


 


 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button