Світ

Вчений: реальна кількість хворих на коронавірус може бути вищою у 10 разів

Загальна кількість хворих на Covid-19 в світі може становити як мінімум 100 мільйонів осіб. Офіційна статистика інфікованих може бути занижена в 10-12 разів через те, що більшість з них не звертаються за медичною допомогою, в інтерв’ю Obozrevatel розповів доктор біологічних наук зі США, професор Костянтин Чумаков, пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

“У штаті Нью-Йорк заражених 260 тисяч (станом на момент запису інтерв’ю 24 квітня), але за підрахунками, антитіла до цього вірусу є вже у 3 млн осіб. Це означає, вони вже були заражені. Різниця – в 10-12 разів. Якщо така пропорція по всьому світу, не здивуюся, що з вірусом познайомилося вже близько 100 мільйонів осіб. Як мінімум офіційна статистика занижена в 10 разів . Вона показує важкі випадки”, – відмітив професор.

Якщо людина просто кашляє, вона не стане звертатися в лікарню, а значить, залишиться за межами статистики. “Кількість тих, у кого є антитіла до вірусу, приблизно від 50 до 80 разів більша, ніж про це говорить офіційна статистика хворих. Це дуже хороша новина. Вона означає – вірус зовсім не такий злий, як здалося спочатку. Навіть зараз, незважаючи на те, що епідемія вирує вже два місяці, в тих же США кількість смертей все одно менша, ніж від сезонного грипу”, – уточнив він.

Tags

Останні новини

Схожі записи

Close
Back to top button
Close