Світ

Вчені знайшли зв’язок між водопровідною водою і розвитком раку

Фахівці знайшли зв’язок між водопровідною водою і розвитком раку. Згідно з даними, отриманим вченими, понад 15 тисяч випадків виникнення онкологічних захворювань можуть бути пов’язані саме з тими речовинами, що містяться в рідині, яка подається системою водопостачання жителям Каліфорнії. Про це повідомляє портал Цікавості, пише 1NEWS, посилаючись на ZIK.

У водопровідній воді фахівці виявили різні небезпечні для здоров’я людини хімічні речовини: миш’як, шестивалентний хром і радіоактивні елементи (радій і уран).

Тільки перше з них могло з’явитися там внаслідок природних процесів, усі інші є результатом промислового впливу на екологію, зокрема на ґрунтові води. Всі ці елементи можуть викликати безліч ракових захворювань. 47% з них провокуються миш’яком, а 16% – шестивалентним хромом.

При цьому вчені виділили окрему групу речовин, що потрапляють у воду в момент її очищення спеціальними фільтрами. Вони стимулюють розвитку онкологічних захворювань в 33% випадків. Американські вчені порадили людям уважніше ставитися до вибору фільтрів та купувати їх тільки у сертифікованих торгових точках.

Також вони рекомендують купувати бутильовану воду і відмовлятися від пиття водопровідної.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close