Світ

Вчені: в складі одноразових медичних масок містяться потенційно шкідливі речовини

Нові дослідження показали, що в складі одноразових медичних масок містяться потенційно шкідливі і навіть небезпечні для здоров’я токсичні речовини. В даному випадку йдеться про сурму, свинець і мідь. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

Дослідники з Великобританії протестували ряд масок в країні, що застосовуються в даний час: від звичайних медичних до дитячих і святкових. Виявилося, що висока концентрація небезпечних токсинів в вивчених типах виникає при зіткненні їх з водою. Швидше за все, шкідливі речовини пов’язані з барвниками, які використовувалися при виробництві захисних засобів, пише GreenPost.

Тому фахівці підкреслили, що не слід носити одноразову медичну маску кілька разів: її носіння два рази поспіль і більше може викликати ряд проблем зі здоров’ям. Саме тому дуже важливо не порушувати регламент знищення даної продукції.

Раніше ряд експертів висловлювалися про те, що вдихаючи повітря через маску, в організм потрапляють токсичні речовини, зокрема, формальдегід, який провокує виникнення свербежу, печіння, сльозотеча, кашель і навіть блювота.

Лікарі заявили про страшну хворобу, яку може викликати Covid-19.

Останні новини

Back to top button